Jak będzie się nazywać nowe show trio z Top Gear na Amazon? Propozycje od samych prowadzących

O nowym programie, który przygotowuje Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May dla Amazon Prime wiemy coraz więcej, jednocześnie jedna, bardzo istotna, kwestia wciąż pozostaje niewiadomą – jaka będzie jego nazwa. Opublikowany materiał wideo przedstawia naradę prowadzących w tej sprawie.

Koniec spekulacji! Znamy już oficjalną nazwę nowego programu Clarksona, Hammonda i Maya na Amazon Prime!

Osobiście obecna sytuacja jest dla mnie trochę dziwna. Zdaję sobie sprawę, że znalezienie nazwy, która będzie równie chwytliwa co Top Gear nie jest łatwe, ale opóźnianie jej wprowadzenia ciągnie za sobą negatywne konsekwencje. Po pierwsze – przy promocji bardzo ważna jest powtarzalność, by niejako wbić widzowi do głowy pewne hasła. Ten, kto zna reklamy Media Expert wie o czym mówię.

Amazon już dawno mógłby zacząć kotwiczyć w głowach widzów nową nazwę, bo w chwili obecnej wciąż większość mówi na nią „nowy show Clarksona i spółki” albo „nowy program trójki z Top Gear”. A to dla firmy nic dobrego.

Segmenty w studio Top Gear wprowadzają do nowych materiałó

Drugi problem pojawia się podczas nagrywania samego materiału wideo, gdzie czasami przecież wypadałoby podać nazwę. Program na Amazon ma nie mieć studia, więc wszystkie materiały nagrywane będą na długo przed emisją. Jak Jeremy będzie witał się z widzami kolejnych odcinków, będąc w terenie? „Witam w nienazwanym programie motoryzacyjnym”? To każe mi sądzić, że nazwa jednak została wymyślona, tylko trzymana jest w tajemnicy. W świetle tego, co napisałem powyżej ma to sens tylko w przypadku, gdyby Clarkson i reszta ekipy czekali z ogłoszeniem jej do maja, kiedy na BBC pojawi się 23 sezon Top Gear. Ujawnienie nazwy w tym okresie przyćmiłoby starania Chrisa Evansa o przyciągnięcie uwagi widza.

Propozycje prowadzących

O tym, czy moje przypuszczenia są prawdziwe przekonamy się za jakiś czas, a na razie możemy obejrzeć naradę Clarksona, Hammona i Maya dotyczącą nowej nazwy programu. Jak przystało na byłą ekipę Top Gear – humoru tu nie brakuje.

Teraz pozostaje czekać na kolejne filmy, gdzie nazwa jednak się pojawi, bo obecny stan rzeczy nie może trwać wiecznie.

2 KOMENTARZE

Najnowsze teksty

Mazda CX-30 2.0 SkyActiv-X 186 KM – TEST

Mazda CX-30 to jeden z popularniejszych modeli tego producenta w Polsce. Biorąc pod uwagę fakt, że mamy tutaj do...