Skoda robi wyprzedaż rocznika 2017 – obniżki cen są naprawdę przyjemne

Końcówka roku to dla wielu osób czas podsumowań, robienia postanowień na kolejne 12 miesięcy, świąt Bożego Narodzenia. Dla dealerów samochodowych to również czas, w którym wypada zacząć robić miejsce dla aut z kolejnego roku modelowego, czemu równa jest wyprzedaż samochodów z poprzedniego rocznika. W 2017 roku Skoda przygotowała ciekawe oferty.

Weźmy na przykład taką Skodę Superb. Miałem okazję testować ten model w połowie 2017 roku i zrobił on na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Ładny, dobrze wykonany, bardzo przestronny i funkcjonalny. Rzekłbym, że to taki klasyczny przykład tego, dlaczego Skoda odnosi sukcesy rynkowe – Superb nie wzbudza jakiś ogromnych emocji, tak jak np. Alfa Romeo, ale jest tak dopracowany i budzący zaufanie, że zakup go to praktycznie inwestycja bez ryzyka, że później nam coś się w nim nie będzie podobało.

Superb cechuje się też tym, że można dorwać całkiem sympatyczną wersję wyposażeniową w dobrej cenie. Wiadomo, że doposażając go mocniej można nieźle „popłynąć” z ceną, bo chociażby ten egzemplarz, który testowałem kosztował wyjątkowo „nieskodowe” 179 000 zł, ale zostając na ziemi dostajemy niezłe wyposażenie za dobrą cenę. Teraz jest ona jeszcze lepsza – o około 15 000 zł. Wersja Style z 1.4 TSI i manualem za 99 940 zł? Brzmi dobrze.

Skoda Octavia Scout - galeria - 07

Wyprzedaż rocznika 2017 – upusty

Inne modele w palecie nie mają aż tak dużych upustów, ale w sumie nie ma co się dziwić, bo wyjściowo kosztują mniej niż Superb. Poniżej przedstawiam listę wszystkich modeli i obniżki, jakie przewidziała na nie Skoda:

 • Superb – do 15 000 zł
 • Superb Combi – do 15 000 zł
 • Octavia RS – do 7 000 zł
 • Octavia Combi – do 5 000 zł
 • Octavia – do 10 000 zł
 • Rapid Spaceback – do 10 500 zł
 • Rapid – do 9 500 zł
 • Fabia Combi – do 4 000 zł
 • Fabia – do 5 000 zł
 • Citigo – do 3 000 zł

Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem jakiegoś modelu tej czeskiej marki i nie przeszkadza mu, że będzie to samochód z MY17, a nie MY18 – to teraz jest idealna okazja, żeby zajrzeć do najbliższego salonu i poznać szczegóły wyprzedaży rocznika 2017 :)

3 KOMENTARZE

 1. Wiecie co, poszedłem do salonu a tam tłum ludzi, nie ma jak obejrzeć porządnie auta i dałem spokój. O wiele lepiej było w salonie peugeota, zastanawiam się nad zakupem 2008, jest teraz wyprzedaż rocznika więc i promocje dobre

Najnowsze teksty

Hyundai Kona 1.0 T-GDI 120 KM Executive – TEST

Hyundai Kona nigdy nie był samochodem o neutralnych liniach nadwozia. Druga generacja wprowadziła jednak jego specyficzność stylistyczną na zupełnie...