Wideotest VW Golf 2016 – czy warto go kupić? Na pewno warto obejrzeć!

Czemu nie wideo? To pytanie zrodziło się w mojej głowie jakiś czas temu, gdy odbierałem do testów kolejny samochód. A ponieważ nie mogłem znaleźć na nie żadnej sensownej odpowiedzi, która storpedowałaby ten pomysł, pierwszy test wideo właśnie się pojawił. Gwiazdą stał się w nim Volkswagena Golf.

Od razu zaznaczę, że rozpoczęcie kariery na YouTube nie oznacza, że na Autoblog24 przestaną pojawiać się testy aut w klasycznej, tekstowej formie (o Golfie poczytać można tutaj). Filmy będą uzupełnieniem tego, co piszę. Wszak czasami obraz jest wart tyle, co tysiąc słów ;)

Przygotowując się do pierwszego testu zastanawiałem się nad jego formą, ponieważ materiałów o klasycznej formule, w której przejścia pomiędzy opisywaniem poszczególnych elementów samochodu są bardzo płynne jest co nie miara. Jednocześnie zależało mi, by każdy materiał wideo był lekki w odbiorze, „kompaktowy”. Efektem tego stała się forma w oparta o schemat pytanie-odpowiedź.

Względem Volkswagena Golfa zadałem 17 pytań, które wraz z odpowiedziami możecie zobaczyć poniżej:

Moja kariera YouTubera (jakkolwiek dumnie to brzmi) dopiero się rozpoczyna a sama forma filmów na Wahacz TV również będzie ewoluować, by stać się maksymalnie atrakcyjną dla widza, dlatego jeśli macie jakieś sugestie – zapraszam do sekcji komentarzy poniżej. No i oczywiście do subskrypcji kanału :)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze teksty

Opel Insignia 2.0 Turbo 200 KM Business Elegance – TEST

Opel Insignia to popularny w świecie biznesu model. Auto ma elegancką linię, dobrze wyposażenie i nadające się w trasy...