Nowe Volvo V90 – wyciekło zdjęcie zupełnie bez maskowania, wiemy jak wygląda tył tego kombi

Volvo daje ostatnio czadu jeśli chodzi o swoje nowe samochody. Niedawno na rynku pojawiła się zupełnie odmieniona, nowa generacja SUVa XC90, zapowiedziany został również rewelacyjnie wyglądający sedan S90. Kolejną premierą Volvo będzie kombi na jego bazie – model V90. Wiemy już jak będzie się to kombi prezentowało.

Volvo średnio ostatnio wychodzi trzymanie swoich nowych modeli w tajemnicy. Sedana S90 po raz pierwszy zobaczyliśmy w pełnej okazałości przed premierą dzięki…samochodzikowi w skali (najpewniej) 1:43, który został sfotografowany w fabryce zabawek. Teraz otrzymaliśmy już zdjęcie normalnego samochodu. Oto ono:

Tył nowego Volvo V90

Nowe kombi Volvo wygląda naprawdę rewelacyjnie. Od razu widać, że mamy tu do czynienia ze Szwedzką marką, a zarazem z samochodem nowoczesnym i atrakcyjnym. W przeciwieństwie do poprzednika – modelu V70 – tutaj tylna szyba jest znacznie bardziej ścięta, ale przestrzeń bagażowa nie powinna bardzo na tym ucierpieć, ponieważ cały samochód według doniesień urósł o około 12 cm. Jak będzie – przekonamy się gdy poznamy oficjalne dane, ale sądzę, że dla TAKIEGO wyglądu da się poświęcić kilka litrów przestrzeni bagażowej.

Na razie wyciekło jedynie zdjęcie tyłu V90. Przód jednak najprawdopodobniej będzie identyczny jak ten, z którym mamy do czynienia w nowym S90…

…więc nie trudno jest sobie wyobrazić jak prezentować się cała bryła tego samochodu. Premiera modelu ma odbyć się w dalszej części 2016 roku i na pewno przykuje uwagę motoryzacyjnego świata. Volvo bowiem dostarcza nam dawkę świeżości (i nie zatraca przy tym elegancji swoich samochodów), której od pewnego czasu brakuje w projektach jego niemieckiej konkurencji w klasie premium.

Zdjęcia pochodzą z serwisu WorldCarFans.com

Najnowsze teksty

Cupra Formentor 2.0 TSI 190 KM DSG – TEST

Cupra Formentor na początku był modelem przeznaczonym do montowania w nim mocnych silników z mocą 250-300 KM. Obecnie jednak...