Spoty Youngtimer Warsaw sezon 2015 – gdzie i kiedy się odbywają

Rozpoczyna się nowy sezon Youngtimer Warsaw i cykliczne spoty miłośników starszych samochodów w Warszawie. Gdzie w 2015 roku spotykać się będą youngtimery i w jakich godzinach? W dalszej części tekstu mam odpowiedzi na te pytania.

W ciągu każdego tygodnia organizowane będą dwa spotkania Youngtimer Warsaw.

Środa – Stadion Narodowy

W środy miłośnicy klasyków zbierać się będą pod Stadionem Narodowym od godziny 19:00. Jako, że na jego błoniach czasami organizowane są inne imprezy i w konsekwencji są one niedostępne dla samochodów warto zaglądać na fanpage YW na Facebooku, aby być na bieżąco z ewentualnymi zmianami miejsca (które powinny ograniczać się po prostu do innego fragmentu terenów wokół Narodowego).

Niedziela – Aleja na Skarpie

W niedziele organizatorzy zapraszają na Aleję na Skarpie, również od godziny 19:00. Spoty te przez umiejscowienie parkingu i jego pojemność są bardziej kameralne, niż środowe. Ciekaw jestem, czy parking Na Skarpie okaże się wystarczający patrząc na rosnące zainteresowanie spotami YW i tym, co działo się na Rozpoczęciu Sezonu 2015.

Sezon dopiero się zaczyna – wiele spotów miłośników youngtimerów przed nami. Na Autoblog24 spodziewajcie się niejednej galerii zdjęć z YW w nadchodzących miesiącach :)

1 KOMENTARZ

Najnowsze teksty

Hyundai Tucson 1.6 230 KM Hybrid Executive – TEST

Nowy Hyundai Tucson pojawił się na rynku w 2020 roku i wiele osób zaskoczył swoim wyglądem, który był wyraźnie...