Jaki wideorejestrator do 500 zł? Test Xblitz True 4K+

Wideorejestratory przyklejone do przedniej szyby w samochodach to coraz częstszy widok na naszych drogach, a producenci oferują kierowcom bardzo wiele modeli z szerokiego zakresu cenowego. Co można dostać w zamian decydując się na kamerę samochodową z wyższej półki? aby się o tym przekonać, przetestowałem wideorejestrator Xblitz True 4K+, którego cena wynosi 499 zł.

Zgodnie z nazwą, urządzenie to oferuje jakość nagrywania 4K, co ma zapewnić większą szczegółowość obrazu i możliwość lepszej identyfikacji szczegółów – np. tablic rejestracyjnych. Ma też tryb wysokiej rozpiętości tonalnej, aby nagrania np. w słoneczny dzień miały detale zarówno w ciemnych, jak i jasnych partiach obrazu. Omawiany Xblitz oferuje też GPS, WiFi i obsługę nowego kodeka H265. Jak te wszystkie przytoczone elementy wypadają w praktyce? Zapraszam na mój test wideo tego urządzenia.

Najnowsze teksty

Hyundai Kona 1.0 T-GDI 120 KM Executive – TEST

Hyundai Kona nigdy nie był samochodem o neutralnych liniach nadwozia. Druga generacja wprowadziła jednak jego specyficzność stylistyczną na zupełnie...