Jaki wideorejestrator do 500 zł? Test Xblitz True 4K+

Wideorejestratory przyklejone do przedniej szyby w samochodach to coraz częstszy widok na naszych drogach, a producenci oferują kierowcom bardzo wiele modeli z szerokiego zakresu cenowego. Co można dostać w zamian decydując się na kamerę samochodową z wyższej półki? aby się o tym przekonać, przetestowałem wideorejestrator Xblitz True 4K+, którego cena wynosi 499 zł.

Zgodnie z nazwą, urządzenie to oferuje jakość nagrywania 4K, co ma zapewnić większą szczegółowość obrazu i możliwość lepszej identyfikacji szczegółów – np. tablic rejestracyjnych. Ma też tryb wysokiej rozpiętości tonalnej, aby nagrania np. w słoneczny dzień miały detale zarówno w ciemnych, jak i jasnych partiach obrazu. Omawiany Xblitz oferuje też GPS, WiFi i obsługę nowego kodeka H265. Jak te wszystkie przytoczone elementy wypadają w praktyce? Zapraszam na mój test wideo tego urządzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze teksty

Abarth 595 1.4 T-Jet 165 KM Monster Energy Yamaha – TEST

W dzisiejszych czasach coraz trudniej jest kupić samochód nacechowany sportowo, w którym emocje które można uzyskać mają prawdziwe podwaliny....