Sezon 2017 WRC z Wahaczem na YouTube – zapraszam!

Gry samochodowe od zawsze były jednym z moich ulubionych gatunków jeśli chodzi o świat elektronicznej rozrywki. Czasami grałem w nie częściej, czasami rzadziej, ale zawsze możliwość pojeżdżenia wirtualnym samochodem była spoko. Ostatnio samochodówką, w którą najwięcej gram stało się WRC 6, co postanowiłem połączyć z Wahacz TV.

Otóż pomyślałem sobie, że skoro i tak gram w WRC 6 na PlayStation 4 (z podłączoną kierownicą Thrustmaster T150), to czemu nie wrzucić moich wyczynów na trasie na YouTube? Ponieważ nie znalazłem jakiegoś konkretnego powodu przeciw, zrealizowałem pomysł i zostałem gamingowym vlogerem :o

Dodatkowe przyczyny

Pomysł na nagrywanie moich poczynań w WRC zrodził się również z dwóch innych powodów. Pierwszym jest fakt, że testy samochodów, które na Wahacz TV są podstawowym typem pojawiających się materiałów, nie są aż tak regularne. Pojawiają się zazwyczaj co 2 tygodnie, ale czasami jakiś test zostanie odwołany albo przerwa pomiędzy kolejnymi furami jest trochę większa i Wahacz TV zamiera. Dlatego tego typu filmy pozwolą zapełnić luki, gdy testów akurat nie ma. Chociaż realne samochody będą wciąż traktowane priorytetowo.

Drugim powodem jest chęć dywersyfikacji – testy są OK, jednocześnie myślałem o czymś w luźniejszej formule, gdzie będę mógł nagrywać bez jakiegokolwiek przygotowania, totalnie na żywca. Gameplaye opatrzone moim komentarzem właśnie takie są – po prostu jadę i mówię. W testach nie mogę sobie aż na taką swobodę pozwolić, bo gdyby tak było to trwałyby one ze 3 razy dłużej, a staram się nie przekraczać w nich 10 minut.

Aby już nie przedłużać – zapraszam na pierwszy odcinek specjalny, będący początkiem mojego sezonu w klasie Junior WRC. Jadę pełen sezon Citroenem DS3 na poziomie zaawansowanym. Zmagania rozpoczynają się w Portugalii, OS’em Viana do Castelo. Oglądamy :)

Najnowsze teksty

Mazda CX-30 2.0 SkyActiv-X 186 KM – TEST

Mazda CX-30 to jeden z popularniejszych modeli tego producenta w Polsce. Biorąc pod uwagę fakt, że mamy tutaj do...