Nastrojowe przeboje, czyli Maggie Reilly – Najlepsza Muzyka do Samochodu #25

Czasami w samochodzie chcę posłuchać czegoś spokojniejszego, nastrojowego. Gdy taka sytuacja ma miejsce jedną z pierwszych artystek o których myślę jest Maggie Reilly, która w latach 80-tych i 90-tych nagrała kilka prawdziwych perełek.

1. Maggie Reilly – Echoes

Piosenka niezwykła od pierwszej do ostatniej sekundy. Odkryłem ją stosunkowo dawno, bo pamiętam, że już w liceum (czyli około 7-8 lat temu) lubiłem ją słuchać. Z biegiem czasu w żaden sposób mi się nie znudziła.

2. Maggie Reilly – Everytime we Touch

https://www.youtube.com/watch?v=dTdDi6ophIM

Podobnie jak utwór pierwszy, również ten znalazł się na pierwszej i najbardziej udanej płycie artystki. Świetny głos, świetny klimat – nie ma do czego się przyczepić.

3. Maggie Reilly – Tears in the Rain

https://www.youtube.com/watch?v=beGSU3xKjrY

I znowu ta sama płyta. Album „Echoes” wydany w 1992 roku był prawdziwą skarbnicą rewelacyjnych piosenek. Wielka szkoda, że Reilly później już nigdy – w mojej opinii – nie osiągnęła takiego poziomu.

Ponieważ umieszczenie w notowaniu gdzie bohaterką jest Maggie Reilly tylko 3 utworów byłoby prawdziwą zbrodnią dorzucam jeszcze 2 bonusowe, które też zdecydowanie warto jest posłuchać:

Kolejne notowanie będzie czekać na Was już 13 lipca. Stay tuned… ;)

Głośnik samochodowy Bose - najlepsza muzyka

Najnowsze teksty

Hyundai Kona 1.0 T-GDI 120 KM Executive – TEST

Hyundai Kona nigdy nie był samochodem o neutralnych liniach nadwozia. Druga generacja wprowadziła jednak jego specyficzność stylistyczną na zupełnie...