Bruce Springsteen, czyli klasyka rocka – Najlepsza Muzyka do Samochodu #22

Dla wielu osób rock jest najlepszym gatunkiem muzyki do słuchania w aucie. Kojarzący się – podobnie jak samochody – z wolnością i niezależnością, dynamiczny, wpadający w ucho. Dzisiaj dla wszystkich fanów rockowych brzmień przygotowałem zestawienie poświęcone jednej z legend muzyki. Oto 3 najlepsze przeboje, których autorem jest Bruce Springsteen.

1. Bruce Springsteen – Born in the U.S.A.

Mimo, że nie urodziłem się w USA, to jest to bezapelacyjnie mój ulubiony przebój dzisiejszego bohatera. Są piosenki, które można słuchać bez końca, a one się nie nudzą – to właśnie jest jedna z nich.

2. Bruce Springsteen – Radio Nowhere

Trochę ostrzejszy niż pozostałe dwie propozycje – mnie bardzo się taki styl podoba, dlatego nawet 3 sekund nie zastanawiałem się przed umieszczeniem tego hitu na liście.

3. Bruce Springsteen – Dancing in the Dark

Według Spotify najbardziej popularny utwór Bruce’a. Moim zdaniem nie najlepszy, o czym świadczy dopiero 3 miejsce w dzisiejszym notowaniu, jednak zdecydowanie warto przesłuchania.

A kolejne fajne utwory do samochodu pojawią się już w poniedziałek 22 czerwca. Stay tuned… ;)

Głośnik samochodowy Bose - najlepsza muzyka

Najnowsze teksty

Volvo V60 B3 2.0 163 KM Plus – TEST

V60 to najmniejszy sedan w gamie Volvo. Można jednak wyposażyć go w najmocniejsze układy napędowe, jakie przewidział ten producent,...