Artur Rojek (Myslovitz) i jego największe przeboje – Najlepsza muzyka do samochodu #16

Na co dzień częściej słucham utworów zagranicznych, jednak w Polsce również jest kilku wykonawców, których niezwykle sobie cenię. Jednym z nich jest Artur Rojek, który najpierw jako członek zespołu Myslovitz, a teraz solo dostarcza regularnie świetnych przebojów. Oto moi 3 jego faworyci.

1. Artur Rojek – Syreny

Zaczynamy od najnowszego przeboju dzisiejszego bohatera, utworu „Syreny” z płyty „Składam się z ciągłych powtórzeń”. O ile reszta piosenek z tego albumu niespecjalnie przypadła mi do gustu, to jego flagowy przebój naprawdę wpada w ucho.

2. Artur Rojek – Cisza i Wiatr

Pierwsza piosenka, w której Artur Rojek występuje wyłącznie pod swoim nazwiskiem, ponieważ wszystkie inne przeboje tworzył jako członek grupy Myslovitz lub Lenny Valentino. Muszę przyznać, że debiut wyszedł mu znakomicie :) Co ciekawe utwór ten znalazł się na ścieżce dźwiękowej do filmu „Rodzinka Robinsonów”.

3. Artur Rojek – Chciałbym Umrzeć z Miłości

Na koniec mam trochę starszy przebój Rojka, nagrany w 2003 gdy jeszcze był on w zespole Myslovitz. Niesamowicie nastrojowy i mający w sobie duży „power”.

Kolejna porcja przebojów już w poniedziałek 11 maja. Stay tuned… ;)

Głośnik samochodowy Bose - najlepsza muzyka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze teksty

Hyundai i20 1.2 MPI 84 KM Comfort – TEST

Nowy Hyundai i20 to bardzo ciekawy wizualnie samochód, którego kupić można w rozsądnej konfiguracji, na którą składa się silnik...