Don Henley i jego największe przeboje – Najlepsza muzyka do samochodu #12

Grupa Eagles na stałe zapisała się w historii muzyki takimi przebojami, jak chociażby Hotel California. Jednym z głównych autorów jej sukcesu był wokalista – Don Henley. I to właśnie jego przebojom po rozpoczęciu kariery solowej przyjrzałem się dzisiaj.

1. Don Henley – Boys of Summer

Bezapelacyjnie największy przebój tego wykonawcy. Moim zdaniem jeden z najlepszych utworów do słuchania w samochodzie w ogóle. Usłyszałem go pierwszy raz w okolicach 2009 roku. Wydawałoby się, że przez te wszystkie lata powinien mi się znudzić – nic takiego jednak nie miało miejsca. Wciąż robi niesamowite wrażenie.

Dwa poniższe przeboje odtwarzane będą z playera Spotify ponieważ nie mogłem znaleźć ich na YouTube w satysfakcjonującej mnie jakości.

2. Don Henley – The Last Worthless Evening

Spokojniejszy utwór niż „Boys of Summer”, bardziej nastrojowy. Przy czym w mojej opinii jedynie trochę od niego gorszy.

3. Don Henley – End of the Innocence

Ten utwór swoim charakterem przypomina propozycję numer 2. Tutaj widać uniwersalność, jaka cechuje Dona Henley – mógł stworzyć trochę ostrzejszy, dynamiczny utwór i zrobić to świetnie, a później zaśpiewać coś spokojnego i efekt był równie dobry.

Następne notowanie już w poniedziałek 13 kwietnia. Stay tuned… ;)

Głośnik samochodowy Bose - najlepsza muzyka

1 KOMENTARZ

Najnowsze teksty

Hyundai Kona 1.0 T-GDI 120 KM Executive – TEST

Hyundai Kona nigdy nie był samochodem o neutralnych liniach nadwozia. Druga generacja wprowadziła jednak jego specyficzność stylistyczną na zupełnie...