Nowy darmowy samochód w DriveClub – Peugeot Onyx concept – oraz patch 1.12 już w marcu

Twórcy gry DriveClub przygotowali dla posiadaczy PlayStation 4 oraz DriveClub bardzo miły prezent. W marcu będą oni mogli ściągnąć darmowy samochód do gry i to taki, którym zapewne nigdy w życiu nie przejadą się poza ekranem telewizora.

Peugeot Onyx to koncepcyjny model francuskiej marki, który pokazany został światu w 2012 roku i od razu przyciągnął uwagę fanów francuskiej motoryzacji (i nie tylko). Czym wyróżniał się Onyx? Przede wszystkim wyglądem, popatrzcie tylko co zaprojektowali styliście Peugeota:

Samochód koncepcyjny marki Peugeot - OnyxKoncept Peugeota - model Onyx - tył

Prezentuje się rewelacyjnie, prawda? Do budowy karoserii wykorzystano włókno węglowe, oraz miedź, z której wykonano drzwi oraz błotniki. Wnętrze to esencja ekologii w motoryzacji – wykonane zostało z jednego płatu filcu, a także z materiału nazwanego Newspaper Wood, który składa się ze…zgniecionych i zużytych gazet. Pod maską znalazł się silnik V8 HDi o pojemności 3,7 litra i mocy 600 KM.

Samochód naprawdę wart uwagi. Jednak, jak to często z fajnymi konceptami bywa, nigdy nie będzie dostępny do kupienia w salonie. Dlatego większość z nas (poza osobami, które są mocno związane z Peugeotem i mają dostęp do tego typu aut) będzie mogła „przejechać” się nim tylko na konsoli, albo na komputerze.

Samochód będzie dostępny do pobrania do użytkowników PS4 z PlayStation Store w drugiej połowie marca. Przy okazji do DriveClub w marcu wydany zostanie patch 1.12 (dodający chociażby opcję oglądania i zapisywania powtórek, a także wiele pomniejszych usprawnień, poprawek balansu gry oraz bugów), oraz DLC z Lamborghini. Fani tej gry zdecydowanie nie będą mogli narzekać na brak nowości w najbliższym czasie…

1 KOMENTARZ

Najnowsze teksty

Cupra Formentor 2.0 TSI 190 KM DSG – TEST

Cupra Formentor na początku był modelem przeznaczonym do montowania w nim mocnych silników z mocą 250-300 KM. Obecnie jednak...