The Grand Tour – zwiastun 2 sezonu to zapowiedź świetnej zabawy

Premiera nowych odcinków The Grand Tour jest coraz bliżej. Nie tak blisko, jak początkowo planowano, bo data emisji drugiego sezonu została przesunięta na 8 grudnia 2017, ale i tak jesteśmy na ostatniej prostej jeśli chodzi o czas oczekiwania. Na podgrzanie atmosfery Amazon Prime udostępniło nowy trailer. Wyjątkowo konkretny muszę przyznać.

Jego konkretność wynika z faktu, że naprawdę dużo zostało w nim przedstawione. Nieraz tego typu zwiastuny skupiają się na budowaniu emocji i nastroju oczekiwania poprzez wyznawanie zasady „im mniej, tym więcej”. Tutaj mamy solidne 2 minuty i 17 sekund samego „mięsa”. Żeby nie przedłużać – film poniżej.

Muszę powiedzieć, że mnie ten trailer „kupił”. Praktycznie każdy fragment, który został na nim pokazany jest intrygujący i sprawia, że chciałbym zobaczyć daną przygodę Jeremy’ego Clarksona, Richarda Hammonda i Jamesa Maya w pełnym wymiarze.

Robotę robi tu oczywiście też montaż czy muzyka, ale sama zawartość 2 sezonu The Grand Tour powinna być niesamowita. I z tym pozytywnym nastawieniem pozostaje mi czekać do 8 grudnia 2017 roku, kiedy nastąpi premiera pierwszego odcinka nowej serii.

Najnowsze teksty

Hyundai Kona 1.0 T-GDI 120 KM Executive – TEST

Hyundai Kona nigdy nie był samochodem o neutralnych liniach nadwozia. Druga generacja wprowadziła jednak jego specyficzność stylistyczną na zupełnie...