Need for Speed: Most Wanted za darmo! Pobierz z Origin

Electronic Arts przygotowało bardzo przyjemną niespodziankę dla fanów gier samochodowych. W ramach swojej platformy cyfrowej dystrybucji – Origin – co jakiś czas oferowane są do ściągnięcia gry zupełnie za darmo. Tym razem padło na Need for Speed: Most Wanted z 2012 roku.

Mimo, że za najlepszą część Need for Speed bezsprzecznie uważam Porsche 2000, to Most Wanted zdecydowanie również warto się zainteresować. Za grę odpowiada studio Criterion, które wsławiło się w branży bardzo popularną serią Burnout. Need for Speed: Most Wanted garściami czerpie z ostatniego Burnouta (Paradise), jednocześnie zachowując trochę bardziej poważny, nienastawiony na totalną rozwałkę charakter.

Co ważne oferuje też masę licencjonowanych, najbardziej elektryzujących umysły fanów motoryzacji aut i masę ścigania się dla miłośników zręcznościowych samochodówek. Aby pobrać grę należy zalogować się do Origin i wyszukać grę (poprzez klienta instalowanego na dysku twardym lub bezpośrednio poprzez stronę WWW) i kliknąć „Pobierz teraz Gratis”.

Gra zostanie dodana do naszej kolekcji, skąd później można ściągnąć ją i zainstalować. NFS dostępny jest w polskiej wersji językowej, a koniec promocji na Origin nie jest znany, więc warto nie zwlekać z decyzją o dodaniu Need for Speed: Most Wanted (2012) do swojej kolekcji gier. Dostajemy ją za darmo, więc wręcz nie wypada nie skorzystać z takiej okazji.

Najnowsze teksty

Ford Puma ST X 1.0 Ecoboost 170 KM Powershift – TEST

Ford Puma ST na początku oferowany był wyłącznie z manualną skrzynią biegów i silnikiem 1.5 Ecoboost 200 KM. Teraz...