Ciekawe ogłoszenia samochodowe na Allegro lub OtoMoto – ruszam z nową sekcją

Sądzę, że spora część fanów motoryzacji lubi czasami zajrzeć na Allegro lub OtoMoto nawet, jeśli nie planują akurat kupić żadnego samochodu. Przeglądanie ogłoszeń motoryzacyjnych, wyłapywanie z nich perełek to naprawdę przyjemne zajęcie. Dlatego dzisiaj na Autoblog24 ruszam z cyklem, w którym będę dzielił się z Wami najciekawszymi złapanymi przeze mnie okazami.

Kupno samochodu w dzisiejszych czasach jest zarazem proste i trudne. Proste, ponieważ ilość ogłoszeń dostępnych w sieci jest niesamowita, dzięki czemu bez wychodzenia z domu można znaleźć kilkadziesiąt pasujących do naszych oczekiwań aut. Trudne z kolei, bo wyłowić z tego gąszczu ofert samochody naprawdę warte uwagi to prawdziwa sztuka.

Motoryzacja na Allegro

Jednak nie ulega wątpliwości, że da się znaleźć w Internecie aukcje i ogłoszenia na tyle fajne, że warto podzielić się nimi z innymi. Takie, które są śmieszne, lub mają oryginalny opis. Takie, na których oferowane są ciekawe samochody – albo ze względu na sam model, jego stan, albo na historię. Takimi samochodami będę się zajmował.

Na pomysł wprowadzenia takiej sekcji na Autoblog24 wpadłem jakiś czas temu, gdy znalazłem ogłoszenie Mercedesa CL 600 z interesującym przebiegiem. Wtedy zastanowiłem się „a może warto będzie dzielić się innymi tego typu znaleziskami?”.

Ponieważ uważam, że warto, to od czasu do czasu będę wrzucał na stronę linki do aukcji wraz z moim komentarzem do każdej z nich. Nie będzie to regularny cykl, taki jak np. cotygodniowo aktualizowane propozycje najlepszej muzyki do samochodu. Gdy coś fajnego znajdę, to dodam – tak do tego podchodzę. Przed nami wiele ciekawych aukcji, zatem trzymajcie rękę na pulsie :)

Najnowsze teksty

Hyundai Kona 1.0 T-GDI 120 KM Executive – TEST

Hyundai Kona nigdy nie był samochodem o neutralnych liniach nadwozia. Druga generacja wprowadziła jednak jego specyficzność stylistyczną na zupełnie...