Land Rover Defender 2.0 300 KM X-Dynamic SE – TEST

Land Rover Defender to jedna z motoryzacyjnych legend. Samochód od dziesięcioleci służył dzielnie, nieraz w bardzo trudnych warunkach i doczekał się szerokiego grona zwolenników. Czasy się jednak zmieniają o Defender również musiał pójść wraz z ich duchem, czego efektem jest jego nowa generacja. Nie jest ona już tak spartańska jak dotychczas – zyskała za to więcej technologii na pokładzie i uniwersalnego charakteru, przy jednoczesnym zachowaniu właściwości terenowych. Jaki przyniosło to efekt?

Odpowiadam na to pytanie w teście wideo, gdzie przedstawiam Land Rovera Defender w wersji X-Dynamic SE z silnikiem 2.0 300 KM. Konfiguracja ta z dużymi felgami i czarnym, lśniącym lakierem jest dowodem na to, że Defender nie musi być już obecnie wyłącznie wołem roboczym w teren, a że można go traktować jako pełnoprawnego SUV’a na każdą okazję. Osoby zainteresowane tym modelem zapraszam do oglądania filmu.

Poniżej wrzuciłem też porcję zdjęć, które zrobiłem Defenderowi podczas jazdy nim.

Land Rover Defender 2022 – zdjęcia

Najnowsze teksty

Cupra Formentor 2.0 TSI 190 KM DSG – TEST

Cupra Formentor na początku był modelem przeznaczonym do montowania w nim mocnych silników z mocą 250-300 KM. Obecnie jednak...