Honda e Advance 154 KM – TEST

Honda e to pierwszy elektryczny model tego producenta, który sprzedawany jest w Polsce. Japończycy postanowili, że nie będą bawić się w półśrodki i w swoim debiucie pokażą, na co ich stać pod kątem technologicznym i stworzą samochód wyjątkowy. Tak bez dwóch zdań określić można Hondę e posiadającą chociażby w pełni elektroniczne lusterka czy aż 6 wyświetlaczy w kabinie.

Również wygląd tego samochodu jest naprawdę ciekawy, podobnie jak fakt, że napędzana jest w nim tylna oś, co przekłada się na niesamowitą wręcz zwrotność. Ogólnie omawiany model sprawia wrażenie auta koncepcyjnego, które zostało wrzucone na rynek bez ingerencji mitycznych już „księgowych”, którzy to zdają się ugrzeczniać każdą fajną rzecz, jaką stworzą producenci samochodów. Wszystko czego dowiedziałem się o Hondzie e w trakcie kilku dni jazdy nią, zawarłem w teście wideo. Zapraszam do rzucenia na niego okiem.

Temu maluchowi zrobiłem również trochę zdjęć, które obejrzeć można poniżej.

Honda e 2021 – zdjęcia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze teksty

Alpine A110S 1.8 Turbo 292 KM – TEST

We współczesnej motoryzacji coraz mniej jest samochodów, które można nazwać szalonymi i jednocześnie spalinowymi. Producenci nieraz eksperymentują, ale te...