DS 3 Crossback 1.2 PureTech 130 KM Grand Chic – TEST

DS to złączenie liter, którego fanom motoryzacji przedstawiać nie trzeba. Ten model Citroena za sprawą swojego niebanalnego stylu i innowacyjnych rozwiązań na stałe zapisał się na kartach historii, dlatego nie ma co się dziwić, że wskrzeszając markę DS Francuzi postawili na nietuzinkowość, aby wyróżnić ją na rynku. Idealnie widać ją, gdy patrzy się na DS 3 Crossback, czyli kompaktowego SUVa.

DS 3 Crossback, podobnie jak cała marka, pozycjonowany jest jako samochód premium i spędzając w tym modelem kilka dni, sprawdzałem między innymi jak oferowana przez niego jakość odnosi się do ceny. Egzemplarz, który otrzymałem do jazdy był naprawdę konkretnie doposażony, ponieważ przynależał do najbogatszej wersji Grand Chic, a przy okazji zamówiona została do niego większość opcji płatnych ekstra. Zapraszam do obejrzenia testu wideo, gdzie bliżej przedstawiam DS 3 Crossback.

Polecam też rzuć okiem na galerię zdjęć, które zrobiłem podczas jazdy testówką.

DS 3 Crossback 2021 – zdjęcia

Najnowsze teksty

Hyundai Kona 1.0 T-GDI 120 KM Executive – TEST

Hyundai Kona nigdy nie był samochodem o neutralnych liniach nadwozia. Druga generacja wprowadziła jednak jego specyficzność stylistyczną na zupełnie...