Skoda Karoq 1.5 TSI 150 KM DSG Style – TEST

Skoda Karoq to bardzo rozsądna propozycja w gronie średniej wielkości SUV’ów. Samochód powstał w czasach, gdy w czeskiej firmie nikt jeszcze nie eksperymentował ze sposobem obsługi, przez co pod kątem praktycznym model ten jawi się jako jeden ze wzorów praktyczności. Czy faktycznie tak jest? Sprawdzałem to, testując przez tydzień Karoqa w bogato wyposażonej wersji Style.

Pod jego maską pracował silnik 1.5 TSI 150 KM, z którym połączona została automatyczna skrzynia biegów DSG. Po modyfikacji palety jednostek napędowych na 2021 roku, wspominana benzyna stała się najmocniejszym silnikiem, który do SUV’a Skody można zamówić. Jak wypada testowany Karoq jeśli chodzi o przyspieszenie, dynamikę czy spalanie? Jak radzi sobie jeśli chodzi o przestronność tylnej kanapy i bagażnika? Jak łatwy jest w obsłudze? Odpowiedzi na wszystkie te pytania (i nie tylko) znaleźć można w moim teście wideo tego samochodu, bo obejrzenia którego zapraszam.

SUV’owi Skody wykonałem też trochę zdjęć, ich galerię obejrzeć można poniżej.

Skoda Karoq 2021 – zdjęcia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze teksty

Skoda Superb Scout (kombi) 2.0 TSI 280 KM – TEST

Skoda Superb w nadwoziu kombi to przykład klasycznego auta tego typu. Osoby, które jednak chciałby uczynić z niego model...