Mitsubishi Space Star 1.2 80 KM InSport – TEST

Space Star to jedno z najmniejszych i najtańszych aut na rynku, którego obecna generacja jest na nim już od kilku lat. Aby trochę odświeżyć ten model w oczach klientów, Mitsubishi postanowiło w 2020 roku przeprowadzić jego lifting, znacznie upodabniając przód do tego, co można znaleźć w innych, współczesnych modelach tej marki. W głębi karoserii Space Star pozostał jednak autem o klasycznym charakterze.

Przez tydzień z nim spędzony, sprawdzałem czy wciąż przystaje on do dzisiejszych czasów. Mitsubishi Space Starem jeździłem nie tylko po mieście, ale zabrałem go również w długą trasę w góry, aby ocenić jak w takich warunkach ten mały model się sprawdza. Przyjrzałem się też bardziej statycznie samochodowi, np. wnętrzu (jakości i obsłudze), bagażnikowi czy tylnej kanapie. Zainteresowanym moimi spostrzeżeniami, polecam obejrzeć poniższy test, który przygotowałem.

W trakcie górskich wojaży pięknych plenerów nie brakowało i korzystałem z tego. Efektem jest poniższa galeria zdjęć.

Mitsubishi Space Star 2020 – zdjęcia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze teksty

Skoda Karoq 1.5 TSI 150 KM DSG Style – TEST

Skoda Karoq to bardzo rozsądna propozycja w gronie średniej wielkości SUV'ów. Samochód powstał w czasach, gdy w czeskiej firmie...