Honda HR-V Sport 1.5 VTEC Turbo 182 KM – TEST

Crossovery cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością. Cieszą się one uznaniem klientów z wielu powodów, do których bez wątpienia nie zalicza się ich sportowy charakter – bo ten w zdecydowanej większości przypadków nie występuje. Można kupić auta tego typu z ogromnymi silnikami i mające sportowe aspiracje, ale są one zazwyczaj tworami z segmentu premium. W przypadku popularnych marek słowa crossover i sport nie idą w parze. Czy tak samo jest w przypadku Hondy HR-V Sport?

Miałem okazję się o tym przekonać, spędzając właśnie z tym modelem 7 dni i pokonując nim około 1000 kilometrów. Do testów trafiła mi się odmiana z manualną skrzynią biegów, która połączona była z jedynym dostępnym w tej wersji silnikiem benzynowym 1.5 VTEC Turbo 182 KM. Swoje wrażenia z jazdy HR-V Sport zebrałem na wideo, gdzie poruszyłem też wiele aspektów związanych z jego obsługą i praktycznością. Zapraszam do oglądania.

Zrobiłem też testowanej Hondzie trochę zdjęć – osobom zainteresowanym przyjrzeniem się HR-V Sport w statycznej formie, polecam rzucić okiem poniżej.

Galeria zdjęć:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze teksty

Fiat Tipo Cross 1.0 Turbo 100 KM – TEST

Fiat Tipo oferowany był dotychczas jako zwykły hatchback, sedan oraz kombi. Na przełomie 2020 i 2021 roku jednak jego...