Volkswagen ID 4 77 kWh 204 KM Performance Pro – TEST

Volkswagen na początku wprowadzania swoich elektrycznych samochodów na rynek nie eksperymentował, tylko postawił na najmodniejsze obecnie crossovery. ID 4 jest większym z nich i można nazwać go typowym przedstawicielem tego rodzaju nadwozia. We wnętrzu jednak producent trochę podziałał i zastosował kilka niestandardowych rozwiązań jeśli chodzi o obsługę. Czy wyszło to temu modelowi na dobre?

O tym opowiada mój test wideo Volkswagena ID 4. Oczywiście nie skupiam się w nim tylko na sterowaniu, ale kompleksowo przedstawiam ten model. Chociażby jego zasięg w mieście i na trasie. Albo to jak bazowy silnik 204 KM napędzający tylną oś radzi sobie z rozpędzaniem tego auta, ważącego 2,1 tony. Wszystkie swoje opinie o Volkswagenie ID 4 przedstawiam w teście wideo, który obejrzeć można poniżej.

Zachęcam też do rzucenia okiem na galerię zdjęć tego modelu, które zrobiłem podczas jazdy nim. Trafiłem wtedy na świetne warunki pogodowe.

Volkswagen ID 4 2023 – zdjęcia

Najnowsze teksty

Abarth 695 Tributo 131 Rally 1.4 T-Jet 180 KM – TEST

Elektryfikacja w motoryzacji zbiera coraz większe żniwa wśród samochodów, które są pozbawione akumulatorów i całego elektrycznego osprzętu. Najbardziej "obrywają"...