KIA ProCeed GT-Line 1.5 T-GDI 160 KM – TEST

KIA ProCeed to bardzo ciekawy model, ponieważ mało jest poza segmentem premium samochodów, które oferują nadwozie shooting brake. Oznacza ono z grubsza bryłę kombi, ale o bardziej opadającej linii dachu, nawiązującej trochę do coupe. Model ten w 2022 roku w wersji po liftingu oferowany jest wyłącznie z jednym układem napędowym, czyli 1.5 T-GDI 160 KM, połączonym z 6-biegową manualną skrzynią. Czy ten układ napędowy jest tutaj wystarczający?

Miałem okazję się o tym przekonać przez kilka dni, które spędziłem z KIĄ ProCeed właśnie z takim silnikiem i przekładnią. Efektem tego jest test wideo, gdzie omawiam na jakie osiągi, spalanie i elastyczność liczyć można w tym samochodzie oraz czy 160 KM jest do niego wystarczające. Na filmie skupiam się również na innych aspektach użytkowych, jak sposób obsługi, jakość wykonania czy przestronność. Osoby zainteresowane omawianą KIĄ, zapraszam do oglądania.

Polecam też rzucić okiem na znajdującą się poniżej galerię zdjęć tego modelu.

KIA ProCeed 2022 – zdjęcia

Najnowsze teksty

KIA EV9 GT-Line 384 KM 99,8 kWh – TEST

KIA tworząc swojego największego SUV'a elektrycznego zdecydowanie nie poszła ostrożną drogą, tylko postawiła na bardzo odważny projekt nadwozia. O...