KIA Sportage Hybrid 1.6 T-GDI 230 KM GT-Line – TEST

Nowa generacja KII Sportage debiutująca w 2022 roku to kolejne wcielenie bardzo popularnego na naszym rynku modelu, który zdobył uznanie klientów łącząc prostą obsługę, z przyjemnym i nastawionym na wygodę układem jezdnym, a to wszystko okraszone było nieprzesadzoną ceną. Nowy Sportage zyskał więcej nowoczesnych technologii na pokładzie, które wraz z sytuacją rynkową podwyższyły jego cenę. Otrzymaliśmy tu również specyficzny projekt nadwozia.

O tym czy dziwnie wyglądający przód jest zwiastunem zmiany charakteru w innych obszarach czy nie, opowiadam w teście wideo tego samochodu. Do jazdy otrzymałem egzemplarz w najbogatszej wersji wyposażeniowej GT-Line, a za wprawianie auta w ruch odpowiadał układ hybrydowy HEV w wersji z napędem na wszystkie koła. Informacje o tym jak nowa KIA Sportage się prowadzi, jaki jest jej sposób obsługi czy jak wypada pod kątem praktycznym zawarłem w teście wideo, który obejrzeć można poniżej.

Zapraszam również do rzucenia okiem na galerię zdjęć tego modelu, które zrobiłem podczas jazdy nim.

KIA Sportage 2022 – zdjęcia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze teksty

Alpine A110S 1.8 Turbo 292 KM – TEST

We współczesnej motoryzacji coraz mniej jest samochodów, które można nazwać szalonymi i jednocześnie spalinowymi. Producenci nieraz eksperymentują, ale te...