Dacia Jogger 1.0 ECO-G 100 KM Comfort – TEST

Osoby, które chcą pojemnego samochodu, zdolnego zabrać na pokład 7 osób muszą zazwyczaj szykować się na spory wydatek, a dla poszukiwaczy z budżetem poniżej 100 000 zł w dużej mierze pozostawał rynek modeli używanych. Teraz sytuacja się jednak zmieniła ze względu na premierę Dacii Jogger, która może pomieścić 7 pasażerów i nawet w dobrze doposażonej wersji nie przekracza bariery kwotowej którą wymieniłem przed chwilą. Oznacza to, że dla wielu będzie to bardzo ciekawa propozycja.

O tym czy pomimo świetnego stosunku cena/pojemność warto się tym modelem zainteresować, sprawdzałem przez kilka dni jeżdżąc Joggerem w wersji wyposażeniowej Comfort oraz w 5-osobowym wariancie. Pod maską znajdował się w nim litrowy silnik benzynowy 1.0 ECO-G 100 KM, który wyposażony został w fabryczną instalację LPG. Pojemność wnętrza i jego praktyczność, sposób obsługi, jakość wykonania, spalanie czy właściwości jezdne – te wszystkie kwestie poruszam w teście wideo Dacii Jogger, do obejrzenia którego zapraszam.

Polecam też rzucić okiem na porcję zdjęć, które zrobiłem podczas moich wojaży Joggerem.

Dacia Jogger 2022 – zdjęcia

Najnowsze teksty

Cupra Formentor 2.0 TSI 190 KM DSG – TEST

Cupra Formentor na początku był modelem przeznaczonym do montowania w nim mocnych silników z mocą 250-300 KM. Obecnie jednak...