Skoda Fabia 1.0 TSI 110 KM DSG Style – TEST

Skoda Fabia to jeden z niezmiennych bestsellerów naszego rynku motoryzacyjnego. Model ten cieszy się sporym uznaniem klientów flotowych, ale również indywidualni mogli przez lata docenić jego prostą i praktyczną konstrukcję. Nowa Fabia nie zmienia diametralnie swojego charakteru, ale jednak wznosi współczynnik „fajności” na poziom dotychczas niespotykany w tym modelu, zwiększając jednocześnie jego cenę.

O tym jaki jest efekt tych zmian miałem okazję się przekonać, spędzając kilka dni z tym modelem w wersji mającym na pokładzie wszystko, co można w nowej Fabii zamówić. Śmiało zatem można powiedzieć, że sprawdzałem jej najlepsze obecnie oblicze. Pod maską testowanego egzemplarza hatchbacka Skody znajdował się silnik benzynowy 1.0 TSI 110 KM, z którym połączona została automatyczna skrzynia biegów. Informacje o osiągach, spalaniu, sposobie obsługi czy przestronności kabiny przedstawiam w teście wideo, który obejrzeć można poniżej.

Zapraszam również do rzucenia okiem na galerię zdjęć nowej Fabii.

Nowa Skoda Fabia 2022 – zdjęcia

Najnowsze teksty

Cupra Formentor 2.0 TSI 190 KM DSG – TEST

Cupra Formentor na początku był modelem przeznaczonym do montowania w nim mocnych silników z mocą 250-300 KM. Obecnie jednak...