Land Rover Discovery SE D300 3.0 300 KM – TEST

Mając do wydania na samochód około 450 000 zł można naprawdę zaszaleć i przebierać w ofertach. Jeśli ktoś jednak za te pieniądze planuje uzyskać naprawdę dobre właściwości terenowe, najwyższy poziom komfortu i duże poczucie luksusu, to zdecydowanie do grona kandydatów włączyć powinien Land Rovera Discovery.

Jest to bowiem samochód, który nie traktuje „na pół gwizdka” przystosowania do jazdy w terenie, jak wiele SUV’ów ma obecnie w zwyczaju. W Discovery producent postawił na ten aspekt mocny nacisk, nie zrywając z offroadową historią tego modelu. A mógłby, biorąc pod uwagę jak cywilizowanie i dobrze zachowuje się omawiane auta na utwardzonych drogach. Więcej o tym jak żyje się z Land Roverem Discovery opowiadam w teście wideo, do obejrzenia którego zapraszam. Do jazdy dostałem bogato doposażony egzemplarz w wersji SE, z flagowym dieslem pod maską, tzn. 3.0 300 KM i mającym 6 cylindrów.

Polecam też rzucić okiem na galerię zdjęć tego drogowego czołgu.

Land Rover Discovery 2022 – zdjęcia

Najnowsze teksty

Cupra Formentor 2.0 TSI 190 KM DSG – TEST

Cupra Formentor na początku był modelem przeznaczonym do montowania w nim mocnych silników z mocą 250-300 KM. Obecnie jednak...