Suzuki Vitara 1.4 BoosterJet 129 KM 6AT – TEST

Suzuki Vitara to przedstawiciel bardziej tradycyjnej szkoły projektowania samochodów, którą coraz rzadziej spotkać można w dzisiejszych czasach. Dla osób, które nie są zwolennikami masy technologicznych bajerów czy wrzucania w coraz to nowe miejsca ekranów dotykowych – może być to zdecydowanie zaleta. Jak radzi sobie ten model w codziennym użytkowaniu?

Sprawdziłem to, spędzając kilka dni z Vitarą w bogatej, ale nie najbogatszej konfiguracji. Pod kątem wyposażenia mamy tutaj do czynienia z prawie najwyższym poziomem Elegance – przy czym nad nim znajduje się jedynie Elegance Sun, gdzie dochodzi jedynie otwierane okno dachowe. Układ napędowy również zaliczyć można do grona „prawie najlepszy”, ponieważ składa się na niego benzyna 1.4 BoosterJet 129 KM (jest to jedyny silnik przewidziany do Vitary), z którą połączony został automat, ale bez napędu na 4 koła AllGrip. Wszystkie spostrzeżenia o tak skonfigurowanej Vitarze znaleźć można w moim teście wideo:

Polecam też rzucić okiem na zdjęcia, które zrobiłem temu samochodowi.

Suzuki Vitara 2021 – zdjęcia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze teksty

Honda e Advance 154 KM – TEST

Honda e to pierwszy elektryczny model tego producenta, który sprzedawany jest w Polsce. Japończycy postanowili, że nie będą bawić...