Dacia Logan 1.0 TCe 100 KM LPG Comfort – TEST

Nowa generacja Dacii Logan pojawiła się na rynku w Polsce w 2021 roku. Jej premiera została trochę przyćmiona przez debiut Sandero (z którym Logan jest mocno spokrewniony), niemniej jednak dla osób poszukujących możliwie dużo przestrzeni i nie chcących wydawać na nowy samochód zbyt dużo pieniędzy – Logan będzie zdecydowanie korzystniejszy. Czy jednak ogólnie warto się nim zainteresować?

Odpowiedzi na to pytanie szukałem przez tydzień, w trakcie którego przejechałem omawianym modelem niemal 1000 kilometrów. Egzemplarz, który otrzymałem skonfigurowany był tak, aby pokazać co można z tego modelu wyciągnąć najlepszego. Skonfigurowany ze wszystkimi opcjami płatnymi ekstra i w bogatszej wersji Comfort wciąż jednak kosztował on wyraźnie mniej, niż 70 000 zł. Pod jego maską znalazła się jedyna jednostka napędowa przewidziana do Dacii Logan 2021, czyli 1.0 TCe 100 KM z fabryczną instalacją LPG. Zapraszam na test wideo, gdzie przedstawiam wszystkie szczegóły dotyczące tego modelu.

Polecam też rzucić okiem na galerię zdjęć, którą przygotowałem podczas mojego kontaktu z omawianym modelem.

Dacia Logan 2021 TEST – zdjęcia

Najnowsze teksty

Cupra Formentor 2.0 TSI 190 KM DSG – TEST

Cupra Formentor na początku był modelem przeznaczonym do montowania w nim mocnych silników z mocą 250-300 KM. Obecnie jednak...