Citroen C4 1.2 PureTech 155 KM Shine – TEST

Citroen postanowił rozszerzyć rodzinę C4 o model bez Cactusa z nazwie. Poskutkowało to również wprowadzeniem sporych zmian w koncepcji „ceczwórki”, ponieważ jej linia boczna łączy obecnie cechy SUV’a i coupe. Francuzi wraz z debiutem tego typu nadwozia, postanowili również nie iść zachowawczą drogą w temacie wyglądu pozostałej części auta, które jest mocno specyficzne. Również we wnętrzu pojawiły się nowe rozwiązania jeśli chodzi o ergonomię.

Jaki efekt końcowy udało się osiągnąć? Miałem okazję przekonać się o tym, spędzając z nowym Citroenem C4 kilka dni. Do testu trafił mi się naprawdę konkretny egzemplarz, na który składała się najbogatsza wersja wyposażeniowa Shine, a także flagowy benzynowy układ napędowy, czyli 1.2 PureTech 155 KM połączony z automatyczną skrzynią biegów. Wszystkie swoje wrażenia z użytkowania C4 2021 zawieram w teście wideo, do obejrzenia którego zachęcam.

Polecam też rzucić okiem na porcję zdjęć, które zrobiłem omawianemu Citroenowi.

Citroen C4 2021 – zdjęcia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze teksty

Abarth 595 1.4 T-Jet 165 KM Monster Energy Yamaha – TEST

W dzisiejszych czasach coraz trudniej jest kupić samochód nacechowany sportowo, w którym emocje które można uzyskać mają prawdziwe podwaliny....