Peugeot 5008 FL 1.6 PureTech 180 KM GT Pack – TEST

Peugeot 5008 to najbardziej pojemny SUV tej francuskiej marki, mogący pomieścić 7 osób. Obecny jest on na rynku od kilku lat, a na przełomie 2020 i 2021 roku przeszedł on lifting, w którym zauważalnie poprawiony został wygląd jego nadwozia. Lekkiej zmiany doczekały się również chociażby multimedia. Jak te modyfikacje przystosowały 5008 na kolejne lata na rynku?

Aby się o tym przekonać, spędziłem z tym autem kilka dni, w trakcie których przejechałem kilkaset kilometrów. Egzemplarz, którym podróżowałem był doposażony tak dobrze, jak tylko można w przypadku tego SUV-a Peugeota sobie zamarzyć. Pod maską pracowała tam najmocniejsza benzyna 1.6 PureTech 180 KM, połączona z automatem. Z kolei najbogatsza wersja wyposażeniowa GT Pack, w połączeniu z płatnymi ekstra opcjami zapewniała naprawdę fajne wrażenia pod kątem chociażby poczucia luksusu. Wszystkie spostrzeżenia o Peugeocie 5008 po liftingu przedstawiam na filmie.

Polecam też rzucić okiem na porcję zdjęć tego auta, które zrobiłem w trakcie jego testu.

Peugeot 5008 FL 2021 – zdjęcia

Najnowsze teksty

Hyundai Kona 1.0 T-GDI 120 KM Executive – TEST

Hyundai Kona nigdy nie był samochodem o neutralnych liniach nadwozia. Druga generacja wprowadziła jednak jego specyficzność stylistyczną na zupełnie...