Renault Arkana 1.3 TCe 140 KM Intens – TEST

Arkana to model, za sprawą którego Renault wchodzi do świata samochodów łączących nadwozie SUV’a z coupe – który trzeba przyznać, że poza producentami z segmentu premium, nie jest zbyt silnie obsadzony. Francuzów można zatem nazwać pionierami. Czy jednak model który oferują klientom, jest warty zainteresowania? Miałem okazję się o tym przekonać.

Testowe Renault Arkana dostałem jedynie na lekko ponad dobę, ale i tak przez ten czas przejechałem tym autem kilkaset kilometrów i zdążyłem całkiem nieźle go poznać. Dzięki temu mogłem sprawdzić, jak radzi on sobie w trasie, a także w mieście, ponieważ pokręciłem się nim również trochę po Warszawie. Egzemplarz Renault Arkana, który otrzymałem do testów przynależał do środkowej wersji wyposażeniowej Intens, a pod jego maską pracował silnik benzynowy 1.3 TCe 140 KM. Wszystkie swoje opinie i spostrzeżenia o tym modelu zawarłem w teście wideo, do obejrzenia którego zapraszam.

Osoby zainteresowane tym, jak wygląda Arkana na zdjęciach, powinny rzucić okiem na poniższą galerię.

Renault Arkana 2021 – zdjęcia

Najnowsze teksty

Volkswagen ID 4 77 kWh 204 KM Performance Pro – TEST

Volkswagen na początku wprowadzania swoich elektrycznych samochodów na rynek nie eksperymentował, tylko postawił na najmodniejsze obecnie crossovery. ID 4...