Fiat 500 Hybrid 1.0 70 KM – TEST

Fiat 500 to jeden z najbardziej najbardziej wiekowych samochodów oferowanych obecnie w sprzedaży, ponieważ obecny jest on na rynku od 2007 roku. Jednak przez bardzo charakterystyczny wygląd, stylizowany na retro – nie widać po nim wcale upływu lat. Jak jednak sytuacja wygląda w innych aspektach, np. wnętrzu czy sposobie prowadzenia – które to zazwyczaj znacznie szybciej starzeją się w samochodach? Miałem okazję to sprawdzić, testując przez tydzień Fiata 500.

Do jazdy otrzymałem bogato wyposażony egzemplarz w wersji Launch Edition, która została wprowadzona przy okazji pojawienia się omawianym modelu miękkiego układu hybrydowego. Na wspominaną hybrydę składa się silnik benzynowy 1.0 70 KM, który wspiera układ elektryczny – co ma zwiększyć oszczędność jednostki napędowej. Wszystkie moje spostrzeżenia o „pięćsetce” zawarłem w teście wideo. Zapraszam do oglądania.

Fiat 500 doczekał się też sesji zdjęciowej – jej efekty zobaczyć można poniżej.

Fiat 500 2021 – zdjęcia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze teksty

Alpine A110S 1.8 Turbo 292 KM – TEST

We współczesnej motoryzacji coraz mniej jest samochodów, które można nazwać szalonymi i jednocześnie spalinowymi. Producenci nieraz eksperymentują, ale te...