Mitsubishi Outlander PHEV – TEST

Mitsubishi Outlander oferowany jest również jako hybryda plug-in. Ta wersja nazywa się PHEV. Jest ona droższa od odmiany benzynowej, ale jednocześnie jest ona mocniejsza i pozwala później oszczędzać, dzięki możliwości pokonania około 45 kilometrów wyłącznie korzystając z silników elektrycznych. Korzyści dla środowiska również w przypadku tego auta tezeba brać pod uwagę. Jak radzi sobie ono w praktyce?

Miałem okazję się o tym przekonać, podczas tygodniowego testu Outlandera PHEV 2020 w najbogatszej wersji wyposażeniowej Instyle Plus. Pojeździłem tym autem po mieście, aby sprawdzić jak realny jest zasięg deklarowany przez producenta i jak radzą sobie silniki elektryczne oferowane przez Mitsubishi. Pojechałem nim też w trasę, aby ocenić czy w takich warunkach hybryda plug-in daje jakieś korzyści. Wszystkie swoje spostrzeżenia przedstawiam w teście wideo.

Osoby zainteresowane rzuceniem okiem na galerię zdjęć testowanego Mitsubishi, powinny rzucić okiem poniżej.

Mitsubishi Outlander PHEV 2020 – zdjęcia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze teksty

Alpine A110S 1.8 Turbo 292 KM – TEST

We współczesnej motoryzacji coraz mniej jest samochodów, które można nazwać szalonymi i jednocześnie spalinowymi. Producenci nieraz eksperymentują, ale te...