Mitsubishi L200 diesel 2.2 150 KM Instyle Plus – TEST

Mitsubishi w 2020 roku wprowadziło na rynek w Polsce odświeżony model L200. Chociaż nie możemy mówić o zupełnie nowej generacji, to w paru obszarach model ten przeszedł zmiany, które spokojnie pasowałyby gdyby zyskał kompletnie nowe wcielenie. Mam tu na myśli chociażby wygląd przodu czy silnik.

W tym pierwszym przypadku samochód zyskał nowe linie, zgodne z trendami stylistycznymi Mitsubishi i niewiele wspólnego ma z tym, co widzieliśmy przed liftingiem. Zmiana pod maską oznacza zmniejszenie silnika diesla, który obecnie ma 2.2 litra i rozwija moc 150 KM. Co jeszcze zmieniło się w tym pickupie i czy warto L200 zainteresować się w 2020 roku? Odpowiedzi na te pytania udzielam w teście wideo, który przygotowałem po tygodniu spędzonym z tym samochodem.

Mitsubishi L200 załapało się też na sesję zdjęciową. Osoby zainteresowane rzuceniem okiem na porcję fotografii omawianego modelu, zapraszam poniżej.

Mitsubishi L200 2020 – galeria zdjęć

1 KOMENTARZ

Najnowsze teksty

Volkswagen Passat B9 2.0 TDI 150 KM Exclusive – TEST

Volkswagen Passat B9 występuje wyłącznie w nadwoziu kombi, a patrząc na zmiany zachodzące współcześnie w gamie modelowej tego niemieckiego...