Autoblog24 zmienia się w motoWahacz

Adres Autoblog24.pl funkcjonował w Internecie od 2014 roku, a więc już naprawdę szmat czasu. Nadszedł jednak moment, by dać przejść mu na emeryturę i zastąpić go czymś, co bardziej moim zdaniem będzie pasowało do mojej aktualnej, wahaczowej działalności.

Tak właśnie powstał pomysł na nazwę strony motoWahacz, która moim zdaniem świetnie będzie uzupełniała pod kątem nazewnictwa kanał na YouTube Wahacz TV, który aktualnie prowadzę. Pogrzebanie Autoblog24 nie ograniczyło się jednak tylko do zmian w nazewnictwie. Uznałem, że z modyfikacją domeny krok w krok powinna iść również wyższa jakość estetyczna, czego efekty właśnie widzicie. motoWahacz zyskało zupełnie nową szatę graficzną, ładniejszą i przystosowaną do wyzwań współczesności. Tak między nami mówiąc, layout Autoblog24 też mi się podobał, ale jednak powstawał w 2014 roku i to było widać. Może dobrze się trzymał, ale zmarszczek już nie dało się w nim jednak nie zauważyć. W celach historycznych wklejam screena starej strony, z ostatniej minuty jej istnienia.

A ja tymczasem zapraszam do odwiedzania motoWahacz.pl :)

Najnowsze teksty

Hyundai Kona 1.0 T-GDI 120 KM Executive – TEST

Hyundai Kona nigdy nie był samochodem o neutralnych liniach nadwozia. Druga generacja wprowadziła jednak jego specyficzność stylistyczną na zupełnie...