Renault Zoe Star Wars – samochód idealny dla fanów Gwiezdnych wojen

Premiera Epizidu 8 Gwiezdnych Wojen za nami, a Renault dla fanów motoryzacji i filmów z tej serii przygotował bardzo miłą niespodziankę. Jest to limitowana wersja elektrycznego Renault Zoe Star Wars, która nawiązuje do motywu Gwiezdnych Wojen. Samochód zadebiutował w Atelier Renault podczas premiery filmu „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”.

Fani Gwiezdnych wojen, którzy kolekcjonują różne gadżety z filmów, jeśli tylko dysponują odpowiednim budżetem, mogą sobie pozwolić aby w ich garażu czy na miejscu parkingowym zagościł samochód, który podczas każdej podróży pozwoli im się wczuć w klimat ulubionej produkcji i poczuć niczym Han Solo w swoim Sokole Millenium.

Renault Zoe - Gwiezdne wojny

Edycja Renault Zoe Star Wars wyróżnia się naklejkami na masce, dachu i klapie bagażnika. Na progach pojawiły się wstawki z logo filmu, które będą cieszyły oko przy każdym wsiadaniu i wysiadaniu z samochodu. Wszystkie te detale są nawiązaniem do słynnego statku należącego do Hana Solo, Sokoła Millenium.

We wnętrzu limitowanej edycji Renault uwagę zwraca deska rozdzielcza, która jest w kolorze fioletowym. W tym samym kolorze zaakcentowane są obramowania nawiewów, głośniki, podstawa dźwigni zmiany biegów oraz dywaniki. Zoe wyposażony jest w router Wi-Fi, kamerę cofania, audio Bose oraz 17-calowe koła Techrun.

Renault Zoe - Sokół Millenium

Jedynie wybrani będą mogli stać się szczęśliwymi posiadaczami Renault Zoe Star Wars. Samochód będzie dostępny na rynku w liczbie 1000 egzemplarzy. Ważną informacją jest też to, że auto z limitowanej edycji przygotowane jest wyłącznie na rynek francuski. Renault Zoe Star Wars będzie można zamówić wiosną 2018 roku. Będzie dostępny wyłącznie w kolore białym Glacier, biała perła, szarym Titanium oraz czarnym Etoile.

Przyznam, że samochód nawiązujący do motywu Sokoła Millenium ze Gwiezdnych Wojen robi spore wrażenie. Zapewne fani, którzy zamierzają kupić auto już szykują miejsca postojowe na swoje kolekcjonerskie samochody. Więc „niech Moc będzie z Wami”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Najnowsze teksty

4 samochody, których premiera ucierpiała przez koronawirusa

Wiosna to jeden z najlepszych momentów, aby przedstawiać klientom nowe samochody - drugim z nich jest jesień,...

Odkażanie, dezynfekcja samochodu – jak zadbać o higienę auta w trakcie epidemii?

Higiena jest istotna w każdych warunkach – według badań gdyby ludzie dbali o nią cały czas, to zapadalność na „zwykłe” choroby spadłaby o kilkadziesiąt...

Ubezpieczenie OC samochodu – jak koronawirus wpłynął na ceny?

Zmiany cen, jakie wywoła zawierucha związana z wirusem COVID-19 trudno jest jeszcze oszacować. Na chwilę obecną gospodarka jeszcze jakoś się trzyma „siłą...

Dacia Sandero 2021 – zdjęcia szpiegowskie, zmiany, kiedy premiera?

Niektóre samochody nie rozpalają specjalnie wyobraźni. Nie podaje się ich za przykład tego, dlaczego motoryzacja jest ekscytująca. Nie znajdują się na tapetach wielu telefonów...

Ceny paliw w Polsce w kwietniu 2020 są rekordowo niskie

Życie nie jest sprawiedliwe – to stwierdzenie od zawsze jest aktualne, a obecnie jako przykład jego obowiązywania można podać ceny benzyny i oleju napędowego...