Promocja na Amazon Prime Video – tańsze legalne The Grand Tour

W momencie, w którym piszę te słowa 2 sezon The Grand Tour dopiero co ruszył i przed nami jest jeszcze 10 tygodni z nowymi przygodami Jeremy’ego Clarksona, Richarda Hammonda i James’a Maya. Z tej okazji Amazon Prime przygotował promocję, która może bardzo spodobać się fanom The Grand Tour.

Aby legalnie oglądać TGT konieczne jest wykupienie usługi Amazon Prime Video – program jest bowiem dostępny wyłącznie na tej platformie i szanse, że pojawi się on w innych miejscach są na chwilę obecną bardzo niewielkie. A nawet jeśli zdarzyłby się cud i The Grand Tour zawitałby np. do TVN Turbo, to emisja zaczęłaby się najpewniej od pierwszego sezonu, a osoby zainteresowane najnowszymi odcinkami musiałyby czekać dobrych kilka miesięcy, zanim zostałyby one wyemitowane.

Zatem zostaje Amazon Prime Video, który jest usługą płatną – ale jeśli ktoś zdecyduje się wykupić abonament teraz i skorzystać z promocji, może liczyć na oszczędność wynoszącą 50%. Normalnie bowiem dostęp do Prime Video wiąże się z wydatkiem €5,99 miesięcznie, a obecnie zapłacić za niego należy jedynie €2,99. Promocja obowiązuje przez pierwsze 6 miesięcy, później cena wraca do standardowego poziomu, ale dla fanów The Grand Tour jest to okres w pełni wystarczający, aby zobaczyć wszystkie odcinki S02 tego programu. Dodatkowo z abonamentu zrezygnować można w każdej chwili.

The Grand Tour - obiad

Jest to naprawdę fajna promocja. Normalna cena po przeliczeniu na polską walutę daje kwotę 25,18 zł – wciąż nie jest to dużo, ale jeśli ktoś na Prime Video planuje oglądać tylko The Grand Tour, to też oferta wyjątkowo atrakcyjna nie jest. Mam tu na myśli fakt, że za podobne pieniądze możemy kupić kartę prepaid i przez 24h na dobę wykorzystywać ją w telefonie komórkowym. Tutaj mamy dostęp właściwie do 4 godzin nowych materiałów programu rozrywkowego w miesiącu.

Ale w promocji dającej miesięczny koszt wynoszący 12,57 zł sytuacja wygląda zupełnie inaczej i nawet najbardziej niechętne do płacenia osoby łatwo zracjonalizują sobie taki wydatek, żeby móc legalnie i bez kombinowania oglądać The Grand Tour. Oby jeszcze tylko program dostał na Prime Video polskie napisy, bo obecnie mamy do czynienia z patologiczną sytuacją, w której osoba chcąca obejrzeć TGT po Polsku, musi ściągnąć wersję z nielegalnego źródła, bo tylko do niej można później dodać napisy.

Miejmy nadzieję, że ta kwestia wkrótce zostanie rozwiązana, a tymczasem chętnych do skorzystania z promocji w Amazon Prime Video odsyłam tutaj.

Najnowsze teksty

Mazda CX-30 2.0 SkyActiv-X 186 KM – TEST

Mazda CX-30 to jeden z popularniejszych modeli tego producenta w Polsce. Biorąc pod uwagę fakt, że mamy tutaj do...