Jeremy Clarkson w szpitalu. Pech nie opuszcza ekipy The Grand Tour

Wydawałoby się, że po poważnym wypadku, w którym brał udział Richard Hammond limit pecha, który miała ekipa The Grand Tour przed startem drugiej serii programu został wyczerpany. Niestety tak się nie stało, a tym razem problemy ma Jeremy Clarkson.

Najwyższy z prezenterów TGT opublikował ostatnio na swoim Instagramie niezbyt przyjemne zdjęcie:

View this post on Instagram

Not the sort of bangles I usually choose on holiday

A post shared by Jeremy Clarkson (@jeremyclarkson1) on

Okazało się, że podczas pobytu z rodziną na wakacjach w Hiszpanii u Jeremy’ego zdiagnozowano zapalenie płuc. Okazało się ono na tyle poważne, że musiał zostać on zabrany do szpitala.

Jak sądzę problemy Clarksona nie okażą się finalnie tak poważne, jak te Richarda Hammonda, który brał udział w wypadku supersamochodu Rimac w Szwajcarii. Tam co prawda skończyło się tylko na urazie nogi, ale konsekwencje mogłyby być znacznie gorsze.

W przypadku Jeremy’ego sprawa zakończy się zapewne na zepsutych wakacjach i kilku tygodniach spędzonych w łóżku. Jeśli możemy mówić o szczęściu w nieszczęściu, to termin, w którym prezenterowi The Grand Tour przytrafiła się choroba jest chyba najlepszy z możliwych. Co prawda Clarkson wrócić miał na plan zdjęciowy w połowie sierpnia, ale sądzę, że większość materiału wideo, który wejdzie w skład drugiego sezonu TGT już została nagrana. Jednocześnie jest jeszcze trochę czasu, zanim namiot programu zacznie jeździć po świecie, by nagrywać segmenty studyjne.

The Grand Tour 01x12 - w tym epizodzie samochody wracają do gry

Zatem choroba nie powinna w sposób dramatyczny pokrzyżować planów ekipie, chociaż choroba Jeremy’ego w połączeniu z urazem Richarda sprawią, że producenci na pewno będą mieli trochę roboty, aby te okoliczności nie wpłynęły nadchodzące, nowe odcinki programu. Pozostaje teraz tylko życzyć szybkiego powrotu do zdrowia i trzymać kciuki, aby to był koniec problemów zdrowotnych ekipy motoryzacyjnego show od Amazon Prime.

Bo w chwili obecnej w pełni sił zdaje się być tylko James May. Jeremy skomentował podobno ten fakt słowami „Boże miej nas w swoje opiece” ;)

4 KOMENTARZE

Najnowsze teksty

Cupra Formentor 2.0 TSI 190 KM DSG – TEST

Cupra Formentor na początku był modelem przeznaczonym do montowania w nim mocnych silników z mocą 250-300 KM. Obecnie jednak...