Jazda po mazurskich drogach za kierownicą Outlandera – onboard POV

Oprócz klasycznego wideotestu, który otrzymuje każdy testowany przeze mnie samochód, postanowiłem zacząć dogrywać osobne materiały, w postaci onboardu POV. Pierwszy film w tym stylu przygotowałem na niezwykle malowniczej trasie.

Aby utrzymać testy „w ryzach” pod względem czasu, tzn. aby były one stosunkowo krótkie i dynamiczne uznałem, że lepiej będzie tego typu materiały odseparować. Wtedy w ciągu kilku-kilkunastu minut najlepiej można poczuć, jak wygląda życie zza kierownicy danego samochodu. Pierwszym autem, które dostało tego typu materiał jest Mitsubshi Outlander, którym wybrałem się na Mazury i właśnie tam nagrałem onboard. Zapraszam do oglądania poniżej:

Mam nadzieję, że taka forma bonusu jeśli chodzi o testy przypadnie Wam do gustu i będziecie chętnie odbywali podróże z Wahaczem. Jeśli ktoś nie chce przegapić przyszłych filmów, to polecam subskrypcję kanału. Do zobaczenia na kolejnej trasie :)

Najnowsze teksty

Hyundai Kona 1.0 T-GDI 120 KM Executive – TEST

Hyundai Kona nigdy nie był samochodem o neutralnych liniach nadwozia. Druga generacja wprowadziła jednak jego specyficzność stylistyczną na zupełnie...