The Grand Tour – kiedy premiera? Trailer potwierdza datę i odpowiada na ważne pytanie

Nowe show Clarksona, Hammonda i Maya na Amazon Prime przez długi czas zapowiadane było na jesień 2016 roku, ale bez podawania żadnych konkretnych informacji dotyczących daty premiery. Sytuacja jednak uległa zmianie i wiemy dokładnie kiedy wyemitowany zostanie pierwszy odcinek TGT. Krótki trailer potwierdza datę i odpowiada na inne, bardzo istotne pytanie związane z programem.

18 listopada 2016 roku – wtedy nastąpi premiera pierwszego odcinka The Grand Tour. Z okazji ujawnienia tej informacji ekipa podzieliła się z fanami krótkim, półminutowym, trailerem, który w końcu zawiera trochę konkretnych ujęć samochodów.

30 sekund zostało idealnie zagospodarowane. Tak dobrze, że przed napisaniem tego tekstu zwiastun zobaczyłem z 10 razy, by wychwycić wszystkie smaczki i po prostu by się nim napawać :)

Jakość The Grand Tour

Oglądałem go również, by znaleźć odpowiedź na jedno pytanie, które dotychczas nurtowało mnie, gdy myślałem o TGT: czy program nie będzie odstawał pod względem technicznym od Top Gear? Ekipa pracująca dla BBC tworząc TG przez wiele lat osiągnęła perfekcję w montażu, nagrywaniu, korekcie graficznej. Poziom, któremu ciężko będzie dorównać komukolwiek innemu. Moje obawy wzbudził test Ferrari F488 GTB, przeprowadzony przez James’a Maya. Jego jakość była fatalna i nawet obecność prowadzącego nie zdołała tego zamaskować.

The Grand Tour - supersamochody na torze

Pewnym było, że ekipa, którą zebrano na potrzebny programu na Amazon Prime „ogarniać” temat będzie znacznie lepiej, ale jak bardzo? Tego nie było wiadomo. A opublikowany zwiastun The Grand Tour trzyma poziom, a wręcz przewyższa trailery starych sezonów Top Gear. Daje też w kilku miejscach próbkę tego, że ujęcia w programie będą stały na najwyższym poziomie.

Bardzo mnie to cieszy i z jeszcze większym optymizmem wypatruję 18 listopada, kiedy to odbędzie się premiera The Grand Tour na Amazon Prime :)

Aktualizacja – nowy trailer

Wraca to, co wszyscy kochaliśmy w Top Gear! Opublikowany przez Amazon zwiastun trwa półtorej minuty i pokazuje, że Clarkson, Hammond i May wciąż są w formie :)

1 KOMENTARZ

Najnowsze teksty

Range Rover Velar lifting 3.0 diesel 300 KM – TEST

Range Rover Velar to ciekawa propozycja w gamie tej marki, która jest optymalna dla osób, które chcą mieć już...