Spoty Peugeot Warszawa – zdjęcia, miejsce i inne informacje o spotkaniach fanów Lwów w stolicy

Peugeot 306 był moim pierwszym „własnym” samochodem i towarzyszy mi on dzielnie do dzisiaj. Przez lata jego użytkowania miałem okazję poznać społeczność, która zrzeszona jest wokół francuskiej marki, uczestniczyć w wielu spotach. Ostatnio znowu pojawiłem się na nim – zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania warszawskiej grupy Peugeot Klub Polska w 2016 roku.

Praktycznie każda marka samochodów ma w Warszawie grupę, która regularnie się spotyka. Peugeot nie ma największej bazy fanów – w porównaniu do tego, jak liczebnie spotykają się np. fani BMW można stwierdzić, że spoty francuskiej marki są wręcz kameralne, bo pojawia się na nich około 15-20 osób. Osobiście traktuję to jako zaletę, bo w przypadku spotkań tego typu co za dużo, to niezdrowo. Głównie pojawiają się trochę starsze modele, np. Peugeot 307, 306, 206. Najnowszych okazów też parę się zawsze znajdzie.

Rzućmy zatem okiem jak wyglądają spoty Peugeot w Warszawie:

Tym razem (czyli na spocie 13 kwietnia 2016) nie było „gościa specjalnego”, ale co jakiś czas na spotkania przyjeżdża wypożyczany z salonu nowy model Lwa, w którym można posiedzieć, przejechać się. Przyjemne urozmaicenie i dodatek do naprawdę fajnej atmosfery, która na spotach jest zawsze, niejako „w standardzie”.

Gdzie najbliższy spot?

Spoty odbywają się regularnie, co kilka tygodni. W okresie zimowym spotykamy się na parkingu podziemnym Centrum Handlowego Arkadia. Poziom -2, strefa H18 (zielona). Ponieważ położona jest w głębi parkingu dotarcie do niej wymaga (przynajmniej na początku) pewnej gimnastyki, ale dzięki temu można liczyć na brak „intruzów”, czyli samochodów innych marek :)

W lecie Arkadia zamieniana jest na Stadion Narodowy, gdzie klimat jest jeszcze fajniejszy, bo plac przed nim jest wprost wymarzonym miejscem na spotkania przy samochodach. Godzina startu to zazwyczaj 20: 00, a spotkania odbywają się w środy.

Najbliższy spot odbędzie się w maju 2016 roku – dokładna data nie jest jeszcze znana. Gdy ją poznam, zaktualizuję ten wpis.

[AKTUALIZACJA]

Znane są już daty warszawskich spotów Peugeot Klub Polska w sezonie letnim 2016:

  • 18 maja
  • 8 czerwca
  • 29 czerwca
  • 13 lipca
  • 27 lipca
  • 10 sierpnia
  • 24 sierpnia

Wszystkie spoty startują o godzinie 20:00 na błoniach Stadionu Narodowego. Okazji do spotkań zatem nie zabraknie :)

3 KOMENTARZE

Najnowsze teksty

Mazda CX-30 2.0 SkyActiv-X 186 KM – TEST

Mazda CX-30 to jeden z popularniejszych modeli tego producenta w Polsce. Biorąc pod uwagę fakt, że mamy tutaj do...