Hity Ellie Goulding, czyli nie tylko muzyka z 50 Twarzy Greya – NMdS #48

„Love Me Like You Do” – to z tym utworem pochodzącym ze ścieżki dźwiękowej do filmu „50 Twarzy Greya” największej ilości osób kojarzy się Ellie Goulding. Dlatego dzisiaj przyjrzę się jej pozostałym przebojom, wcale nieustępującym temu wymienionemu na wstępie.

1. Burn

Przebój za sprawą którego w ogóle dowiedziałem się, że ktoś taki jak Ellie Goulding istnieje. Wcześniej oczywiście kojarzyłem „Love Me Like You Do”, ale nie wiedziałem kto jest jego wykonawcą, bo nie wpadł mi na tyle w ucho, abym odczuwał potrzebę dowiedzenia się tego. W przypadku „Burn” było inaczej.

2. Atlantis

Specyficzny, klimatyczny, a przy tym szalenie przyjemnie słuchający się utwór. Do samochodu na trochę spokojniejszą przejażdżkę idealny. Jeśli miałbym wskazać największe przeboje Ellie Goulding w moim prywatnym rankingu ta piosenka znalazłaby się na pierwszym miejscu.

3. Something In The Way You Move

Bardzo fajny, dynamiczny utwór, który legitymuje się niby niezbyt ambitną linią melodyczną, ale wpada w ucho. A to najważniejsze.

4. The Greatest

https://www.youtube.com/watch?v=x6cG2jeXlE8

5. Don’t Panic

https://www.youtube.com/watch?v=hqLgicqPnHU

Nowe notowanie już w poniedziałek 14 marca :)

Głośnik samochodowy Bose - najlepsza muzyka

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze teksty

Alpine A110S 1.8 Turbo 292 KM – TEST

We współczesnej motoryzacji coraz mniej jest samochodów, które można nazwać szalonymi i jednocześnie spalinowymi. Producenci nieraz eksperymentują, ale te...