Hity Ellie Goulding, czyli nie tylko muzyka z 50 Twarzy Greya – NMdS #48

„Love Me Like You Do” – to z tym utworem pochodzącym ze ścieżki dźwiękowej do filmu „50 Twarzy Greya” największej ilości osób kojarzy się Ellie Goulding. Dlatego dzisiaj przyjrzę się jej pozostałym przebojom, wcale nieustępującym temu wymienionemu na wstępie.

1. Burn

Przebój za sprawą którego w ogóle dowiedziałem się, że ktoś taki jak Ellie Goulding istnieje. Wcześniej oczywiście kojarzyłem „Love Me Like You Do”, ale nie wiedziałem kto jest jego wykonawcą, bo nie wpadł mi na tyle w ucho, abym odczuwał potrzebę dowiedzenia się tego. W przypadku „Burn” było inaczej.

2. Atlantis

Specyficzny, klimatyczny, a przy tym szalenie przyjemnie słuchający się utwór. Do samochodu na trochę spokojniejszą przejażdżkę idealny. Jeśli miałbym wskazać największe przeboje Ellie Goulding w moim prywatnym rankingu ta piosenka znalazłaby się na pierwszym miejscu.

3. Something In The Way You Move

Bardzo fajny, dynamiczny utwór, który legitymuje się niby niezbyt ambitną linią melodyczną, ale wpada w ucho. A to najważniejsze.

4. The Greatest

https://www.youtube.com/watch?v=x6cG2jeXlE8

5. Don’t Panic

https://www.youtube.com/watch?v=hqLgicqPnHU

Nowe notowanie już w poniedziałek 14 marca :)

Głośnik samochodowy Bose - najlepsza muzyka

Najnowsze teksty

Cupra Formentor 2.0 TSI 190 KM DSG – TEST

Cupra Formentor na początku był modelem przeznaczonym do montowania w nim mocnych silników z mocą 250-300 KM. Obecnie jednak...