Poznań Motor Show 2016 – bilety. Ceny, gdzie kupić, czyli wszystko co warto wiedzieć o wejściówkach

Targi motoryzacyjne w Poznaniu coraz bliżej, więc warto zacząć myśleć o zaopatrzeniu się w bilety na to wydarzenie. Sprzedaż już ruszyła, dlatego zebrałem w jedno miejsce wszystkie informacje o wejściówkach na PMS 2016.

Na początek warto odpowiedzieć sobie na pytanie – czy warto się spieszyć, bo biletów może zabraknąć? Według mnie taki scenariusz nie jest możliwy, ponieważ przestrzeń hal Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP) sprawia, że każdy zainteresowany znajdzie dla siebie trochę przestrzeni. Na Targi Motoryzacyjne do Poznania jeżdżę od 2013 roku i ani razu nie słyszałem o problemach.

Porsche na Poznań Motor Show 2015

Gdzie kupić bilety na Poznań Motor Show 2016

Zainteresowani PMS 2016 nie będą mogli narzekać na brak miejsc, w których można kupić wejściówki. Siec dystrybucyjna jest bardzo rozbudowana. Bilety nabyć można osobiście w poniższych miejscach:

  • salony Empik
  • sklepy Media Markt
  • sklepy Saturn

Z kolei przez Internet dostępne są one na:

Warto nadmienić, że przedsprzedaż biletów kończy się w 30 marca 2016 roku, czyli na jeden dzień przed startem Poznań Motor Show 2016. Później wejściówki można będzie kupić na miejscu, w kasach na terenie MTP. Punkty sprzedaży otwarte będą każdego dnia trwania targów (31.03-03.04) w godzinach 9:30-17:30.

Stoisko McLarena na Poznań Motor Show 2015

Ceny biletów na targi motoryzacyjne w Poznaniu

To, ile przyjdzie nam zapłacić za możliwość uczestnictwa w salonie samochodowym w stolicy Wielkopolski uzależnione jest od tego kiedy nabędziemy nasze bilety. Różnice cenowe nie są na szczęście wielkie.

  • 15 zł kosztuje bilet w przedsprzedaży
  • 20 zł kosztuje bilet w kasach podczas targów

Mowa tutaj o cenie biletu jednodniowego (piątek, sobota, niedziela), normalnego. W ofercie nie ma biletów ulgowych, więc najpewniej o uzyskaniu zniżek na wejście dzieci nie ma co marzyć. Na szczęście ustalone stawki są na tyle niskie, że brak ulg dla najmłodszych nie powinien być wielkim problemem.

Poznań Motor Show 2015 - stoisko BMW

100 zł kosztuje wstęp na Press Day, który odbywa się tradycyjnie w czwartek przed otwarciem PMS dla reszty zwiedzających. Jeśli ktoś chce wziąć udział w VIP Night, czyli wieczornej imprezie na której pojawiają się celebryci, przedstawiciele branży motoryzacyjnej (i nie tylko) piastujący wysokie stanowiska, a atrakcje stanowią różne pokazy z samochodami, zazwyczaj, w roli głównej, musi liczyć się w wydatkiem 500 zł. W cenę biletu wliczona jest też możliwość udziału we wszystkich dniach trwania targów.

Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam udanych zakupów :) Naprawdę warto, a jeśli ktoś jeszcze się waha to polecam zobaczyć co działo się w Poznaniu w 2015 roku.

2 KOMENTARZE

Najnowsze teksty

Cupra Formentor 2.0 TSI 190 KM DSG – TEST

Cupra Formentor na początku był modelem przeznaczonym do montowania w nim mocnych silników z mocą 250-300 KM. Obecnie jednak...