Muzyka na 2016 rok – nowości i świeże przeboje w Spotify

Jeśli miałbym wskazać moją ulubioną dekadę jeśli chodzi o muzykę to bez dwóch zdań byłyby to lata 80-te ubiegłego wieku. Italo disco, new romantic – te klimaty. Jednocześnie uważam, że nie ma co zamykać się na najnowsze utwory. Dlatego dzisiaj rzucimy okiem na playlisty na 2016 rok w Spotify.

Hits 2016

Bardzo ciekawa playlista, na której znaleźć można 61 nowych utworów, głównie w klimatach dyskotekowych od mainstreamowych wykonawców, chociaż znalazłem na niej też kilka piosenek, których nigdy nigdzie nie słyszałem. Bardzo fajna składanka, dla osób lubiących najnowsze hity pozycja obowiązkowa. Tym bardziej, że jest cały czas aktualizowana.

New Music

Świeża playlista zawierająca równie świeże utwory. Obecny albo 2015 rok – to okres czasu, na którym skupili się jej twórcy. Muzyka podobna jak powyżej, jednocześnie niezbyt dużo utworów się powtarza, więc polecam z czystym sumieniem :)

Spotlight on 2016 – UK

Tym razem skromniejsza lista, prosto od Spotify. Mniej znane nazwiska – przynajmniej mnie żadne z nich nic nie mówiło, dopóki nie przesłuchałem tego zestawienia – odpowiadające za bardzo ciekawą muzykę.

Sanremo 2016

I na koniec bonus – playlista na Spotify zawierająca tylko nowe włoskie przeboje. Jeśli ktoś nie lubi języka, którym posługują się mieszkańcy Półwyspu Apenińskiego to niech skupi się na trzech powyższych propozycjach. Jeśli ktoś lubi, to zdecydowanie warto powinien się zapoznać z tymi przebojami z Włoch.

Następna porcja list będzie czekać w poniedziałek 14 marca 2016 roku. Do usłyszenia :)

Najnowsze teksty

Hyundai Kona 1.0 T-GDI 120 KM Executive – TEST

Hyundai Kona nigdy nie był samochodem o neutralnych liniach nadwozia. Druga generacja wprowadziła jednak jego specyficzność stylistyczną na zupełnie...