Michael Jackson – największe przeboje króla pop, które wręcz trzeba posłuchać – NMdS #46

Można nie być fanem kontrowersji, które narosły wokół Michaela Jacksona przez ostatnie lata jego życia, ale nie można odmówić mu tego, że potrafił tworzyć naprawdę rewelacyjną muzykę. Dzisiaj przyjrzymy się najlepszym piosenkom, których jest autorem.

1. Michael Jackson – Man in the Mirror

Zdecydowanie mój ulubiony przebój dzisiejszego bohatera. Świetna, wpadająca w ucho linia melodyczna, pozytywny przekaz – czego chcieć więcej od dobrej muzyki do samochodu? :)

2. Michael Jackson – Black or White

Znacznie bardziej dynamiczny utwór, który praktycznie nie ma prawa się znudzić. Aż dziwię się, że na Spotify zamyka on pierwszą 10-tkę najpopularniejszych piosenek Jacksona.

3. USA for Africa – We Are The World

W nagraniu tego utworu wzięło udział 45 amerykańskich artystów, ale piosenka napisana została właśnie przez Michaela Jacksona (wraz z Lionelem Richie), więc śmiało może się tutaj znaleźć. Wręcz musi, jeśli weźmiemy pod uwagę jak dobrze się jej słucha.

Na koniec jeszcze dwa bonusowe, najbardziej znane przeboje artysty, na którym się dzisiaj skupiam.

https://www.youtube.com/watch?v=Ym0hZG-zNOk

Kolejna aktualizacja będzie miała miejsce w poniedziałek 22 lutego. Zapraszam też do zobaczenia i przesłuchania utworów w nowej serii, w której przedstawiam najfajniejsze playlisty Spotify :)

Głośnik samochodowy Bose - najlepsza muzyka

Najnowsze teksty

Hyundai Kona 1.0 T-GDI 120 KM Executive – TEST

Hyundai Kona nigdy nie był samochodem o neutralnych liniach nadwozia. Druga generacja wprowadziła jednak jego specyficzność stylistyczną na zupełnie...