Sandra, największe przeboje jednej z ikon lat 80-tych – NMdS #42

Jedna z ikon lat 80-tych i muzyki pop / euro disco z tego okresu. Artystka, która odpowiada nie za jeden czy dwa wielkie przeboje, ale całą ich serię. W końcu osoba, która do dzisiaj tworzy nowe utwory, które wciąż „dają radę”. Dzisiaj zapraszam do zapoznania się z najlepszymi przebojami Sandry.

1. Sandra – Everlasting Love

https://www.youtube.com/watch?v=Gcz6e5GEEgo

To nie pierwsza wizyta utworu Everlasting Love w notowaniu Najlepszej Muzyki do Samochodu. Przewinął się on już przy okazji omawiania najlepszych hitów lat 60-tych, jednocześnie jego wersja zaśpiewana przez Sandrę również jest godna uwagi. Nawet bardzo.

2. Sandra – In the Heat of the Night

https://www.youtube.com/watch?v=QnVkI1QV7hg

Pierwszy utwór Sandry, który miałem okazję posłuchać i dzięki któremu – wiele lat temu – zainteresowałem się jej twórczością. Trzeba mu przyznać, że ma swój unikalny klimat i od razu wpada w ucho.

3. Sandra – Secrets of Love

https://www.youtube.com/watch?v=CTZDhQDGIn8

Teraz dowód na to, że dzisiejsza bohaterka „nie skończyła” się w latach 80-tych. Współczesny przebój, który jest fajnym miksem stylu z lat 80-tych i obecnych trendów w muzyce. Dynamiczny, idealny do auta.

Ponieważ Sandra ma naprawdę dużo bardzo fajnych utworów poniżej umieszczam dwa bonusowe kawałki, które nie są w trójce moich ulubionych, ale grzechem byłoby się nimi nie podzielić.

4. Sandra – Secret Land

5. Sandra – We’ll Be Together

A kolejne notowanie czekać będzie na Was w poniedziałek, 11 stycznia. Stay tuned… ;)

Głośnik samochodowy Bose - najlepsza muzyka

Najnowsze teksty

Mazda CX-30 2.0 SkyActiv-X 186 KM – TEST

Mazda CX-30 to jeden z popularniejszych modeli tego producenta w Polsce. Biorąc pod uwagę fakt, że mamy tutaj do...