Soundtrack z Mass Effect 2 świetnie pasuje do samochodu – NMdS #37

Podkreślałem w przeszłości, że muzyka instrumentalna nie jest idealna do samochodu, bo szum podczas jazdy nie pozwala się pasażerom w pełni nią cieszyć. Są jednak utwory – dynamiczne, silnie brzmiące – którym pęd powietrza, czy dźwięk silnika nie przeszkadza. Znaleźć je można chociażby na ścieżce dźwiękowej z gry Mass Effect 2.

1. Mass Effect 2 (Jack Wall) – Suicide Mission

Epickość wręcz wylewa się z głośników po odpaleniu tej kompozycji, a każdy kierowca, choćby przejeżdżał przez najzwyklejsze skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną, może poczuć się niczym bohater galaktyki.

2. Mass Effect 2 (Jack Wall) – The End Run

Motyw główny ten sam co powyżej, ale odmienne detale. Epickość na równie wysokim poziomie, zwłaszcza dla osób, które Mass Effect 2 przeszły i pamiętają w którym jej momencie utwór ten wybrzmiewał.

3. Mass Effect 2 (Jack Wall) – Grunt

Również bardzo fajny kawałek, który w grze przygrywał podczas misji, które wykonywaliśmy dla Kroganina Grunta. Na dynamiczną przejażdżkę w sam raz.

Polecam wszystkim również zainteresowanie się serią gier Mass Effect – rozmach, rozbudowany, przemyślany świat, grywalność, fabuła sprawiają, że mimo upływu lat trylogia ta wciąż jest jedną z najlepszych w historii elektronicznej rozgrywki w mojej opinii.

Kolejnego notowania spodziewajcie się w poniedziałek 7 grudnia. Stay tuned… ;)

Głośnik samochodowy Bose - najlepsza muzyka

1 KOMENTARZ

Najnowsze teksty

Hyundai Kona 1.0 T-GDI 120 KM Executive – TEST

Hyundai Kona nigdy nie był samochodem o neutralnych liniach nadwozia. Druga generacja wprowadziła jednak jego specyficzność stylistyczną na zupełnie...