Śmieszne obrazki – memy – motoryzacyjne

Patrząc na popularność stron z memami śmiało można powiedzieć, że podbiły one serca użytkowników Internetu. Zabawnych obrazków związanych z motoryzacją nie brakuje, dlatego postanowiłem wybrać 8, które mi się spodobały. Jest też 1 bonus dla osób z Warszawy :)

I zapowiadany bonus:

Jeżdżę na Cargo

Ponieważ nie każdy musi wiedzieć o co w tym chodzi spieszę z tłumaczeniem. W niedalekiej przeszłości (do końcówki 2012 roku) fani motoryzacji spotykali się na Cargo w Warszawie, przy lotnisku na Okęciu. Zjeżdżali się tam też miłośnicy tuningu i drifterzy, czasami ktoś brał udział w wyścigach spod świateł. Policja wiedziała o tym i akceptowała taki stan rzeczy (bardzo rozsądnie, bo ludzie wyszaleli się z dala od ruchliwych ulic), czasami tylko urządzała naloty i kontrolowała samochody gdy któryś z przyjezdnych przeholował.

Jednocześnie w ogólnej świadomości uczestników utrwaliło się, że Cargo jest wyjęte spod prawa, a przyjazd na nie oznacza właśnie „bycie na nielegalu”. Co prawda nielegalność jeżdżenia na Cargo porównałbym do zatrzymania się na 2 minuty na przystanku autobusowym, ale taki mem swojego czasu robił sporą karierę :)

Najnowsze teksty

Volkswagen ID 4 77 kWh 204 KM Performance Pro – TEST

Volkswagen na początku wprowadzania swoich elektrycznych samochodów na rynek nie eksperymentował, tylko postawił na najmodniejsze obecnie crossovery. ID 4...