Przeboje Echosmith – Najlepsza Muzyka do Samochodu #28

Dzisiaj przyjrzymy się grupie, która na razie wylansowała jeden światowy przebój i stworzyła jeden album. Trudno jest zatem powiedzieć czy Echosmith na dłużej zagości w świadomości fanów muzyki, czy nie. Jednocześnie słuchając nawet tego, co już stworzyli spokojnie można wyłuskać 3 fajne utwory, które bez obaw nadają się do słuchania w samochodzie.

1. Echosmith – Cool Kids

Ten utwór po prostu musiał znaleźć się na pierwszym miejscu. Cool Kids to jest ten „światowy przebój” o którym pisałem na wstępie. I nie dziwię się czemu zrobił on taką karierę, ponieważ od razu wpada w ucho, a przez swoją dynamikę do samochodu nadaje się doskonale.

2. Echosmith – March Into The Sun

Wszystkie utwory Echosmith utrzymane są w podobnym stylu, więc jeśli komuś przypadła do gustu powyższa propozycja, to numer dwa na liście też na pewno z chęcią przesłucha. W ujęciu całościowym nie jest on może tak przyciągający jak Cool Kids, ale do samochodu jest moim zdaniem najlepszy z całej trójki.

3. Echosmith – Ran Off In The Night

Odrobinę spokojniejszy niż pozostałe, trochę bardziej nastrojowy, ale równie przyjemny do słuchania. Wgrywając trzy zaproponowane utwory na swoją playlistę samochodową będzie na niej zarówno dobra, a również możliwie zróżnicowana (w obrębie jednego wykonawcy) muzyka :)

Na kolejne fajne piosenki zapraszam już w poniedziałek 3 sierpnia. Stay tuned… ;)

Głośnik samochodowy Bose - najlepsza muzyka

Najnowsze teksty

Hyundai Kona 1.0 T-GDI 120 KM Executive – TEST

Hyundai Kona nigdy nie był samochodem o neutralnych liniach nadwozia. Druga generacja wprowadziła jednak jego specyficzność stylistyczną na zupełnie...